Înapoi la Noutăți 21.06.2026 10:17

ANUNȚ- EVALUARE NAȚIONALĂ

 

 

  • În zilele de 22, 24 iunie 2026, elevii vor fi prezenți în sălile de examen până la ora 8,30.
  • Accesul elevilor  în sălile de examen se va face pe baza cărții de identitate.

În săli accesul se face fără dispozitive electronice (telefoane mobile, ceasuri inteligente, etc.) sau alte materiale ajutătoare. Deținerea acestora, chiar și nefolosite duce la eliminarea candidatului din examen.

 

Director,

prof. Ramona Aștefănesei

Publicat pe 21.06.2026 la 10:17

Actualizat pe 22.06.2026 la 08:12